Fortnite: Gizli Kalede Bir Anomaliyi Araştırın

Fortnite: Gizli Kalede Bir Anomaliyi Araştırın

Fortnite: Gizli Kalede Bir Anomaliyi Araştırın

 

Fortnite: Sezon 6 için Gizli Kale Anomalisini mi arıyorsunuz? İşte nereden başlayacağınız ve bundan sonra ne olacağı...

Fortnite'ın dördüncü Anomali bulmacası, sondan bir önceki bulmacadır ve en kolayı olabilir. Ancak, kullanılabilir hale gelmeden önce Battle Pass seviye 60'a ulaşmanız gerekir. Bu Fortnite Anomalisi, normal koşullarda gezinmesi zor olan Stealthy Stronghold'un yoğun ormanında yer aldığından, orada dönüp yolunuzu kaybedebilirsiniz. İşte Fortnite Sezon 6'da Gizli Kaledeki Anomaliyi tam olarak nerede araştıracağınız.

 

Gizli Kalede Bir Anormalliği Araştırın


Gizli Kale, haritanın kuzeyinde veya biraz kuzeybatı ucunda yer alır. Geçemeyeceğiniz büyük bir duvarla çevrili, bu yüzden ya içine inmek, üzerine ve içine inşa etmek ya da çevre boyunca birkaç kapıdan birini bulmak isteyeceksiniz.

İçeri girdikten sonra, aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz, beyaz harita işaretleyicisiyle tanımlanan konuma gidin.

Oraya vardığınızda Anomalinin ortaya çıktığını görmelisiniz. Bir kez daha hayaletimsi bir kelebek şeklindedir ve siz yaklaştıkça uçup gitmeye başlayacaktır. Lazy Lake'deki Anomaly, Shark Island'daki Anomaly veya Catty Corner yakınlarındaki Anomaly gibi diğer Anomali bulmacalarının aksine, bu dördüncü Anomali bir kovalamaca olduğu kadar bir bulmaca değil.

 

Anomali uçmaya devam edecek, bu yüzden tek yapmanız gereken yakınlarda kalmak. Devam ettiğinizden emin olmak için belirli noktalarda duraklıyor gibi görünüyor, bu nedenle izini kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu Anomali oldukça bağışlayıcı.

 

Anomali nihayet durmadan, şık bir şekilde dönmeden ve toprağın içine girerek küçük, parlayan bir tümsek oluşturmadan önce Stealthy Stronghold'daki bazı arazi ve yapılarda yaklaşık 25 saniye boyunca hareket edeceksiniz.

 

Hasat Aletinizi çıkarın, tek bir vuruş yapın ve Anomali, dördüncü Anomali bulmacanızı tamamlayarak şimdi gömülmemiş olarak geri dönecektir. Bu sefer ödül belki de en havalı olanıdır, çünkü onu 6. Sezonun başında Zero Crisis Finale'de giydiğini gördüğümüz Ajan Jones Jump 42 Style'ın kilidini açarsınız.