Fortnite Doğum Günü İçin Özel Zorluklar Ekliyor

Fortnite Doğum Günü İçin Özel Zorluklar Ekliyor

Ek deneyim ile savaş biletinizin seviyesini yükseltmek için bu hafta sonu giriş yapın.

Epic Games, Fortnite'ın üçüncü doğum günü için sunduklarını tam olarak detaylandırdı. Doğum günü görevleri 1 Ekim'e kadar devam edecek ve bir paket, sprey, emoji ve deneyimin yanı sıra hepsini bitirmek için bir pasta sırtı almanıza izin veriyor. Bu süre zarfında giriş yapan tüm oyuncular özel bir ifade kazanacak ve Yaratıcı mod yeni bir kale bile alacak.

Fortnite'ın doğum günü bu hafta sonu ve Epic Games yeni zorluklarla kutluyor. Henüz kesin detaylara sahip değiliz, ancak Epic, zorluklar düştüğünde bu hafta sonu daha fazla bilgi yayınlayacağını söyledi.

"Yarın Fortnite 3. Doğum Gününü kutluyor!" stüdyo bir tweet ile söyledi. "Ücretsiz ödüller içeren Doğum Günü Mücadelelerinde bize katılın!"

İçerik oluşturucu desteği programında bazı Fortnite oyuncularına gönderilen yama notları, zorlukların oyunculara ek deneyim ve ödüller vereceğini söylüyor. Dataminers yeni silah ve araç kaplamaları için dosyalar buldu, bu yüzden bu hafta sonu av tüfeğimiz için bazı özel ambalaj kağıdı kaplamaları alabiliriz.

Benzersiz zorluklar ve pasta içeren önceki doğum günü etkinlikleri Temmuz ayında gerçekleşti. Epic Games, salgın nedeniyle bu yılı ertelemek zorunda kalmış olabilir.

Dünün haftalık Fortnite güncellemesi oyuna çok şey kattı. Wolverine şimdi Ağlayan Orman'da dolaşıyor. Oyuncular onu dışarı çıkarmayı başarırlarsa, rekabeti kesmek için pençelerini kullanacaklar. Sezon bitmeden özel bir kostümü açmak için tüm Wolverine zorluklarını tamamlamayı unutmayın. Bu haftanın zorlukları arasında bir Stark robot dansı yapmak ve Gorgers'ı yok etmek yer alıyor.