Fortnite: 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Fortnite: 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Fortnite: 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?


Fortnite'ın Bölüm 2, Sezon 6, Sıfır Noktası nedeniyle bazı büyük değişiklikler olacak şekilde şekilleniyor, ancak ne zaman başlıyor?

 

Fortnite Season 5, sonsuza dek sürecekmiş gibi hissediyor. Aslında, tipik bir Fortnite sezonundan çok daha uzun süredir devam ediyor. Ancak Fortnite Season 5 tam olarak ne zaman bitecek, Fortnite Season 6 ne zaman başlayacak ve geldiğinde ne bekleyebiliriz?


Epic Games, Fortnite Bölüm 2, Sezon 6 için gerçek başlangıç ​​tarihini sağlamadı, ancak Sezon 5 için bitiş tarihini sağladı. Fortnite'ın Sezon 5 savaş bileti yalnızca Pazartesi olan 15 Mart'a kadar kullanılabilir. Muhtemelen bu, Sezon 5'in de Salı günü başladığı için, Sezon 6'nın 16 Mart'ta başlayacağı anlamına geliyor. Muhtemelen hepsini başlatmak için büyük ölçekli bir etkinlik göreceğiz.

 

Sezon için meydan okumalar, perşembe günleri alacağımız için büyük olasılıkla birkaç gün sonra ortaya çıkacaktır. Bunların nasıl bir şekil alacağı belli değil, ancak Epic Games'in 6. Sezon için eklediği tuhaf yeni unsurları da içerecekler. Dünyada meydana gelen anormallikler nedeniyle bu kadar çok değişiklikle, gerçekten bekleyebileceğimiz tek şey beklenmedik şeyler.

 

6. Sezon Neleri İçerecek?
Fortnite Season 5, haritanın üzerinde süzülen bir ışınlanma portalı ve çok çeşitli franchise karakterlerinin konuk olarak katıldığı gizemli bir "Sıfır Noktası" içeriyor. Oldukça uzun bir süredir ortalıkta olmasına rağmen, son birkaç ayda çok daha aktif hale geldi.

 

Veri belirleyicilere göre, 5. Sezonun sonuna yaklaşırken Sıfır Noktasının kendisi istikrarsızlaştırıcı dalgalar göndermeye başlayacak. Sızıntı yapan Mang0e'ye göre, sesli sohbet devre dışı bırakılan ve NPC'ler Sıfır Noktası tarafından ışınlanarak büyük olasılıkla dört farklı dalga olacak.