Fall Guys Bazı Sezon 2 Sorunlarını Çözüyor

Fall Guys Bazı Sezon 2 Sorunlarını Çözüyor

Yeni Sezon 2 mini oyunlarını daha sık ve isim levhalarını mağazada daha az göreceksiniz.

 

Fall Guys Season 2'ye dalmaktan heyecan duydum ama yeni sezonda oynadığım ilk seviye Dizzy Heights olduğunda bu heyecan biraz azaldı.

 

Ve sonra Hoopsie Daisy. Ve sonra Meyve Şutu. Bak, bu seviyelerden nefret etmiyorum, sadece geçtiğimiz birkaç ay içinde onlardan pek çok kez geçtim ve harika Wall Guys ve Knight Fever gibi yeni ortaçağ temalı seviyeleri oynamayı tercih ederim. Yeni seviyeler rotasyon sırasında o kadar sık ​​gelmiyordu ve genellikle The Whirlygig'de 700. kez yaralandım.

 

Ancak bu ayarlandı. Bugün uygulanan bir düzeltme sayesinde, artık herhangi bir Fall Guys maçında yeni seviyelerden birini oynama şansınız artacak.

 

Sezon 2 ile ilgili bir başka sorun - o yeni isim plakaları ve takma adlar. Kötü bir fikir değiller sanırım ve bazı iyi fikirler de var, ancak Fall Guys Eşya Mağazasına tıkıldılar ve Kudos ve Crown'larla açabileceğiniz rastgele kostümler, desenler ve renkler için daha az yer bıraktılar. . Alfabe kalıbını hâlâ yakalamayı ümit eden biri olarak (bunu dükkanımda hiç görmedim ve çok istiyorum) bunun yerine bir buncha isim levhası ve o değerli mülkü kaplayan takma adlar görmek can sıkıcı oldu.

 

Ancak bu da düzeltiliyor - takma adlar ve isim plakaları Öğe Mağazasında eskisi kadar sık ​​görünmeyecek.

 

Son olarak, Gauntlet Showdown oynatma listesi kaldırıldı ve Slime Survivors adlı yeni bir oynatma listesiyle değiştirildi. Sadece Slime Climb, Roll Out, Block Party ve Jump Club gibi slime seviyeleri, bitiriciler olarak Hex-A-Gone ve Jump Showdown ile. İyi şanslar ve yapışkan maddeden uzak durmaya çalışın.