Epic Games Store’dan Ücretsiz Civilization 6 Almayı Unutmayın!

Epic Games Store’dan Ücretsiz Civilization 6 Almayı Unutmayın!

Geçen hafta gerçekten sürprizler ile doluydu, Epic bir anda Mega Satışları başlatmıştı ve buna ek olarak çoğu oyuncuyu sevindirmiş bir haberi vermişti. Ücretsiz GTA 5 dağıtmışlardı. Bu olay o kadar çok rağbet görmüştü ki Epic’in marketinin birkaç saat çökmesini sebebiyet vermişti. Bu haftaki ücretsiz oyun GTA 5 seviyesinde popüler değil, ne de olsa GTA 5, 130 milyondan fazla satmıştı. Yine de bu hataki ücretsiz oyunun büyük bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Mayıs’ın 28’inden itibaren Firaxis’in muhteşem sıra tabanlı oyunu olan Civilization 6’sı ücretsiz! Civilization 6’yı almanız için tek yapmanız gereken şey ise, ücretsiz bir Epic hesabı açmak ve iki taraflı doğrulama aşamasını aktif etmek.

Tıpkı Grand Theft Auto 5 gibi, Civilization 6 da oyuncular için büyük bir sürprizdi. Öğrendiğimiz bilgilere göre, Epic’in gizemli ücretsiz oyunları, Mega Satışlar boyunca devam edecek ve büyük ihtimalle AAA oyunlar olacak. Bunlara ek olarak, Epic Games Store’daki sıradaki verilecek oyunu da öğrendik. Olabildiğince sizler için takip ediyoruz ve paylaşıyoruz.

Eğer Epic Games Store’un bu fantastik Mega Satışlarında herhangi bir şey almadıysanız bile, Civilization 6’yı ücretsiz olarak alabilmek gerçekten büyük bir nimet sayılır. Civilization 6’dan bahsetmişken, oyunu ücretsiz aldığınız zaman 15 dolar ve üzeri olan oyunlarda yaptığınız satın alımlarda, 10 dolarlık indirim kuponu kazanabileceğinizi de belirtelim. Ayrıca her 15 dolarlık ve üstü oyun aldığınızda ise yeni bir indirim kuponu alıyorsunuz.

Civilization 6, 2016’da satışa sürülmüştü. Aynı zamanda da GameSpot’tan 10 üzerinden 9 puan aldı. Klasik Civilization formülünün üstüne yeni geliştirmeler yaptıklarını da belirtmek isteriz. GameSpot’ta oyunun incelemesini yazmış olan Scott Butterworth şu sözleri etmişti:

“Tıpkı gerçek bir medeniyet gibi, Civilization serisi de zaman geçtikçe evrilmeye devam etti, klasik fikirlerin üzerine sürekli yenilerini ekledi. Yani şimdi Civilization 6’ya bakmak gerekirse de, bu oyun serinin en derin, en iyi tasarlanmış oyunlarından birisi.”

Acaba sıradaki ücretsiz oyun hangisi olacak?