EA'nın Star Wars: Squadrons'a daha fazlasını ekleme planı yok

EA'nın Star Wars: Squadrons'a daha fazlasını ekleme planı yok

Zamanla DLC'yi 'dışarı atmak' istemiyor.

EA, Star Wars: Squadrons'a alışılmadık şekilde kısıtlanmış bir yaklaşım benimsedi. Ortaya çıkarıldıktan kısa bir süre sonra, herhangi bir mikro dönüşüm veya zorlu ilerleme sistemleri olmadan ortaya çıktı - canlı bir hizmet oyununun tuzaklarından hiçbiri. Ve şimdi bittiğine göre, onu sağma planları yok gibi görünüyor.

Bu haftanın başlarında UploadVR'ye konuşan kreatif direktör Ian Frazier, EA Motive'in güncellemeler, sezonlar veya DLC'ye yaymak yerine, lansmanda tamamlandığı basit bir oyun yapmak istediğini açıkladı.

"Asla asla deme" dedi, "ama felsefemiz devam ettiği sürece, oyunu canlı bir hizmet olarak görmeye çalışmıyoruz." Neredeyse bitti! "Demek istemiyoruz. ve sonra zamanla daha fazlasını toplayın; dürüst olmak gerekirse, bugünlerde çoğu oyunun nasıl çalıştığıdır. Biz de bunu eski usul bir yaklaşımla ele almaya çalıştık, '40 doları ödediniz, bu oyun ve tamamen bağımsız. Daha fazla içerik eklemeyi planlamıyoruz, bu oyun ve değer teklifini anladığınızı umuyoruz. "

İyi bir şey olmalı, sahip olacağı her şeyle başlayan bir oyun, böylece onu satın alabilirsin ve bir daha asla banka hesabına dalmak zorunda kalmazsın, ama öte yandan sadece daha fazla şey istiyorum. Açgözlüyüm. Kilidi açılabilir kozmetikler çok sade ve sonunda haritalardan sıkılmaya başlayacağım - ama sanırım o zaman devam ediyorum. Bir oyunla bitirmek - ne yeni bir konsept!