DOOM oyuncu koltuğuyla ergonomiyi keşfedin

DOOM oyuncu koltuğuyla ergonomiyi keşfedin

Noblechair Hero DOOM Edition, Doomguy'a uygun tek oyun koltuğu.

Noblechairs bir kez daha Bethesda ile en sevdiğiniz oyunları… oyun sandalyeleri olarak yeniden yaratmak için bir araya geldi. Bu yılın başlarında Fallout'tan ilham alan oyun koltuğunun ardından, en son Noblechairs tasarımı ergonomiyi yırtmaya ve yırtmaya hazır.

Noblechairs Hero DOOM Edition, sandalyenin siyah PU deri üzerine kırmızı ile kazınmış bir pentagram tasarımına sahiptir. Resmi Doom logosu, biri beyaz, diğeri siyah olmak üzere her iki taraftaki koltuk başlığına da kazınmış ve sandalyenin her iki taraftaki kırmızı vurgularla eşleşen hisleri. Arka tarafta, arma tasarımının hemen altında 'RIP AND TEAR' kelimelerini bulacaksınız.

Birkaç ay öncesine ait Fallout temalı oyun koltuğundan kesinlikle biraz daha canlı ve yüzünüzde - bebek mavisi ve sarı estetiği için bazı bölümler oluşturdu.

Sandalyenin kendisi de bilinen bir varlıktır. Noblechairs, en iyi oyun koltuğu rehberimizi zaten numaralandıran Bethesda kreasyonlarını inşa etmek için popüler Hero serisi temelini seçti. Cehennem uzuvunu uzuvdan koparırken, kambur olmamanızı sağlamak için çok önemli bel desteği dahil, ayarlanabilirlik yığınları sunar.

Standart Hero oyun koltuğu hakkında söylemek zorunda olduğumuz şey:

"Ekibin bir kısmı onu neredeyse bir yıldır günlük olarak kullandığından, Noblechairs Hero'yu uPVC deri olarak önerebiliriz. Sandalyelerin en heyecan verici veya en sportifleri olmasa da, kesinlikle sırtınızı korur. "

Noblechairs Hero DOOM Edition bugün piyasaya çıkıyor ve dünya çapında 500 $ (380 £ / 420 €) karşılığında satın alınabilecek.