Doom Eternal: The Ancient Gods teaser'ı QuakeCon'da çıkıyor

Doom Eternal: The Ancient Gods teaser'ı QuakeCon'da çıkıyor

Doomslayer'ın saldırısı insanlığı kurtardı, ancak tüm evreni büyük ölçüde mahvetti.

İçinde neler olduğunu hiç merak ettiniz mi? Görünüşe göre cevap "evet". Bethesda, yaklaşmakta olan Doom Eternal genişlemesi için ilk teaser'ı bugün QuakeCon'da bıraktı ve ortaya çıktı ki, nihai apeks avcısı olarak maskaralıklarınız biraz denize düştü ve tüm evreni bir karmaşa yarattı.

The Ancient Gods Part One, genişlemenin resmi olarak adlandırıldığı şekliyle, Doom Eternal'daki olayların ardından, Doomslayer'ı kendi sınırlarının ötesindeki süper kozmik güçlerle uğraşmaya devam etmemesi gerektiği konusunda uyardığımızı öğrendiğimizde devam ediyor. QuakeCon'a Hoş Geldiniz sunumunda yaratıcı yönetmen Hugo Martin, "Cehennem parçalandı, Cennet parçalandı ve Avcının efsanesi büyüdü," dedi. "Yıkımın öfkesi, insanlığı yok olmaktan kurtardı, ama bunun bir bedeli var. Şimdi göklerde bir güç dengesizliği var ve Doom evreninin gerçek yöneticisi, işleri düzeltmek için yükselmeli. Hepsi çok havalı, çok komik- kitap."

Bu sorunun çözümünün, buna neden olan yırtılmanın ve yırtılmanın bir devamı olacağını hissediyorum ama sanırım bekleyip görmemiz gerekecek. (Hayır, elbette yapmayacağız. Kan, vahşet ve yoğun şiddet kesinlikle burada menüde.)

The Ancient Gods Part One için çıkış tarihi açıklanmadı, ancak umarız 27 Ağustos'ta başlayacak Gamescom 2020'nin Açılış Gecesi Canlı etkinliğinde tam fragman yayınlandığında bunu anlayacağız.