Division 2’nin Manhunt Spoilerları Onaylandı!

Division 2’nin Manhunt Spoilerları Onaylandı!

Division 2 oyuncuları eğer spoiler yemek istemiyorlarsa bu makalemizi es geçebilirler. Ubisoft Public Test Server’larında unuttuğu ses kayıt dosyaları sebebiyle açığa çıkan Division 2’nin hikayesi hakkında bilgilendirme yaptı. Buradan da eski Division karakterlerinin tekrar ortaya çıkması ve daha fazlası çıkarılabilir gibi.

Division 2 ile uğraşan stüdyo Massive Entertainment, görünüşe göre oyunun topluluk test sunucularındaki ses dosyalarını hâlen daha tutuyor gibi. Bu da Manhunt’un sonraki 3 sezonunun hikayesi hakkında bilgiler içeriyor. Konunun yabancısı olanlar için, Manhunt görevleri sadece Warlords of New York genişleme paketine sahip olanların ulaşabileceği görevler. Yani sonuç olarak da sizin göreviniz oyunun ana düşmanı Aaaron Keener’i avlamak ve onun yolunuza çıkan teğmenlerini temizlemek oluyor.

Her sezonda, Manhunt için yeni ajanlar tanıtılıyor, böylece de 40. Seviyeye ulaşan oyuncuların şehir sokaklarında boş dolaşması engellenerek, kafasında ödül olan hedefleri araması ve avlanması sağlanıyor. Bunun karşılığında da yetenek modlarına sahip oluyorlar.

Makalenin ilk kısmında bahsettiğimiz, Division 2’nin gelecek olan Manhunt görevlerindeki spoilerlar sızdırılmıştı. Eğer spoiler yemek istemiyorsunuz, bu noktadan itibaren okumayı yarıda bırakmanızı tavsiye ederiz.

Reddit gönderilerine göre, Sezon 2’nin Manhunt görevinde hedefimiz ilk Division karakterinden birisi olan Hornet olacak. Sezon 2’deki diğer Manhunt hedeflerinde ise, çeşitli böcekler yüzünden isim almış olan Termite olacak. Hornet’in adının ise gerçekten altının çizilmesi gerekiyor. Çünkü serinin önceki oyununda onun öldürüldüğü varsayılıyordu.

Sezon 3’ün Manhunt hedefleri ise Black Tusk’lardan Bardon tarfından yönetilecek. Aynı zamanda oyunda Natalia Sokolov isimli gizemli bir karakter olacak. Sokolow’un Warlords of New York’ta nasıl bir rol alacağı belirsiz ama spoilerlardan şunu çıkartabiliriz ki Sezon 3’ün Manhunt hedefini öldürenler, Shrapnel Trap yeteneğine sahip olacak.

Son olarak Sezon 4’teki Manhunt hedefimiz ise Faye Lau olacak. Kendisini Division’un ilk oyununu oynayan oyuncular hatırlayacaklardır. Bu gerçekten hikayedeki en büyük olaylardan birisi çünkü, spoilerlara bakacak olursak çünkü Başkan Ellis’in öldürüldüğü için bize Faye Lau tarafından suç atılacak. Bu da Divison 2 dünyasında gerçekten şok edici bir haber olacak gibi.