Destiny 2: Terkedilmiş İçerik Sonunda Mahzende Kalacak

Destiny 2: Terkedilmiş İçerik Sonunda Mahzende Kalacak

Destiny 2: Terkedilmiş İçerik Sonunda Mahzende Kalacak


Ne zaman olacağını kesin olarak bilmesek de, daha fazla Destiny 2 içeriği Vault'a girecek.

 

Destiny 2'nin daha fazla bölümü oyundan kaldırılacak, herkese oynanamayacak ve "Destiny İçerik Kasası" na yerleştirilecek. Bungie, Forsaken genişlemesinin, geliştiricinin Destiny 2'nin yükleme boyutunu sezonluk içerik düşüşleri ve yıllık genişleme sürümleriyle dengeleme girişiminde oyundan çekilmek için blokta bir sonraki olduğunu söylüyor. Artık erişilemeyen orijinal lansman kampanyası dahil olmak üzere daha önceki içeriği takip eder.

 

Bungie genel müdürü Justin Truman Eurogamer ile yaptığı röportajda "Unutulan içerik bir noktada saklanacak" dedi. Bu, Oyunun 2018'in Forsaken genişlemesiyle eklenen en azından bazı bölümlerinin - Tangled Shore ve Dreaming City konumları, Last Wish raid ve Shattered Throne dungeon ve bunlarla ilgili aktiviteler ve hikaye içeriği dahil - buradan kaldırılabileceği anlamına geliyor. oyun. Beyond Light genişletmesi 2020'de piyasaya sürüldüğünde, Bungie, yer açmak için vanilya Destiny 2 içeriğini ve içeriğini ilk iki genişletmesi olan Curse of Osiris ve Warmind'den kaldırdı. Toplamda, dört gezegen konumu ve üç baskın, tüm hikayeleri ve etkinlikleriyle birlikte Mahzen'e girdi.

 

"Aynı şekilde sekiz baskın istemediğimizi düşünüyorum, hikâyelerle aynı şey - Destiny'e yeni bir oyuncu girdiğinde istemiyoruz, oynamaya başlayabilecekleri beş farklı rakip hikâye var ve bazılarında onlar, Uldren iyi bir adam ve bazılarında kötü biri ve onları sıra dışı oynayıp oynamadığınız belli değil, "diye açıkladı Truman, Forsaken'da bir düşman olan ancak Uldren Sov karakterine atıfta bulunarak En son Destiny 2 sezonlarında yeni bir rolle geri döndü.

 

"Bu deneyimin küratörlüğünü yapmak istiyoruz," diye devam etti. "Muhtemelen kesin bir kronolojik sıraya girmeyeceğiz - mesela, Destiny'nin lansmanında gelen bir sonraki Destiny 2 hedefi, Vault'un bir sonraki hedefi olacak. Bunun yerine, bunu şu şekilde düşünüyoruz: Bu destinasyonlardan veya deneyimlerden hangisi genel olarak sağlıklı ekosistem için en az işe yarıyor? Ve bu, hangilerinin devam etmek istediğimiz en heyecan verici deneyimleri yaşadığı, muharip kullanımıyla ilgili olabilir, örneğin, hey, bundan kurtulursak, Cabal'ın Destiny 2'de olduğu pek çok yer kalmadı ... "

 

Bungie daha önce Destiny 2 içeriğini saklamanın arkasındaki nedenin oyunun yükleme boyutunu ve genişliğini yönetmek olduğunu açıklamıştı; Beyond Light genişletmesi gibi yeni içerik için çok fazla kullanılmayan eski içeriği kaldırmak ve mevcut Destiny 2 içeriğinin hantal hale gelmesini önlemeye yardımcı olmak için. Kasa, içeriğin sonsuza kadar gittiği anlamına gelmez. Bungie, Destiny 1'in Cosmodrome with Beyond Light'ın ayarlanmış bir versiyonunu ve yeniden teçhiz edilmiş üç Destiny 1 Strike görevini geri getirdi. Ayrıca, Destiny'nin ilk baskını olan Vault of Glass'ı da Mayıs'taki bir sonraki içerik sezonu ile geri getiriyor.