Destiny 2 Cross-Play Beta 25 Mayıs'ta Geliyor

Destiny 2 Cross-Play Beta 25 Mayıs'ta Geliyor

Destiny 2 Cross-Play Beta 25 Mayıs'ta Geliyor


Etkinlik 27 Mayıs Cuma gününe kadar sürecek ve tüm Destiny 2 oyuncularının katılabileceği bir etkinlik olacak.

 

Bungie, ilk (resmi) çapraz oyun betasının 25 Mayıs Çarşamba günü Destiny 2'ye geleceğini duyurdu. Etkinlik 27 Mayıs Cuma gününe kadar sürecek ve tüm Destiny 2 oyuncularının katılımına açık olacak. Bungie blog yazısı, sınırlı süreli beta sürümü, oyuncuların gelen Darkness'ı savuştururken PlayStation, Xbox, Steam ve Stadia kullanıcılarıyla eşleştirileceği "benzersiz bir Vanguard Strikes Cross Play Beta çalma listesi" içerecek.

 

Bu duyuru, Bungie'nin yanlışlıkla Splicer Sezonu güncellemesinin yanı sıra çapraz oyunu başlatmasından ve daha sonra kaldırılmasına yama yapmak zorunda kaldığından beri bir haftadan biraz fazla bir süre önce geldi. Bungie, son gönderisinde kazayı kabul etti ve "buna bir hatadan kaynaklanmış olsa da, oyuncuların platformlar arasında karıştığını gördük, bu harikaydı! Izlemek." Stüdyo, her şeyin "yoluna girdiğini" varsayarak, 24 Ağustos'ta gelmesi planlanan orijinal Sezon 15 lansman tarihini korumayı planladıklarını doğruladı.

 

Bununla birlikte, beta herkese açıkken, oyunun tüm özelliklerinin onu test edenlere açık olmayacağına dikkat etmek önemlidir. Beta sürecinin sorunsuz ilerlemesini sağlamaya yardımcı olmak için, çapraz oynatma modunda yalnızca benzersiz Vanguard Strikes Cross Play Beta oynatma listesi sunulacak. Ek olarak, oyuncular bir ateş ekibi oluşturamaz veya arkadaşlarına davet gönderemez. Gümüş kaplama? Bungie, beta sırasında benzersiz oynatma listesinden üç Vanguard Strikes tamamlayan tüm oyunculara, "zaman ayırdığınız için minnettarlığımızın bir göstergesi" olarak özel bir "Çapraz Yıldız" amblemi verileceğini belirtti.

 

Şimdilik, oyuncular yeni yayınlanan Sezon 14'e katılmaya ve 22 Mayıs'ta Vault of Glass'ın büyük yeniden açılışını dört gözle beklemeye hazırlar.