Cyberpunk 2077 Uçuş Modu

Cyberpunk 2077 Uçuş Modu

Cyberpunk 2077 Uçan Modu

 

Karakterime buzağıları için Night City'de Hulk gibi atlamasına izin veren bir karaborsa siber yazılımı bulamadım.

 

Freefly Mod for Cyberpunk 2077 ile kaldırımı geride bırakabilir ve düz bir şekilde uçabilirsiniz. 5 tuşa basit bir dokunuş, yeni süper gücünüzü harekete geçirir ve sonra WASD ile kendinizi havada yönlendirmenin yanı sıra, yüksekliğinizi değiştirmek için boşluk ve vardiya meselesi. Hava yolculuğu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Uçuş (en azından benim için) süper akıcı değil - aslında yukarıda yaptığım gifte olduğu gibi düşük hızlarda bile biraz gergin (uçuşunuzun hızını 6 ve 7 tuşlarıyla değiştirebilirsiniz). Ancak havaya uçup Night City'yi yeni bir perspektiften kontrol etmek hala oldukça güzel. Freefly modu, Cyberengine Tweaks modunun çalışmasını gerektirir, bu yüzden onu da kurduğunuzdan emin olun.

 

Night City'de süzülmek güzel çünkü Cyberpunk 2077'de birkaç uçuş seçeneği olmadığı için gerçekten hayal kırıklığına uğradım. V'nin Iron Man gibi uçması gerektiğini söylemiyorum ama bir veya iki hovercar hoş karşılanırdı. Oyunda birkaç noktada helikopter yolculuğu ve havada asılı limuzin gezisi dışında, hemen hemen yere sıkışıp kalıyorsunuz.