Cyberpunk 2077 Fragmanı Bazı Silahları Gösteriyor

Cyberpunk 2077 Fragmanı Bazı Silahları Gösteriyor

En son Night City Wire yayını, Night City'de oynayabileceğiniz ateş gücünün bir kısmını sergiledi.

Cyberpunk 2077 için bugünün Night City Wire akışı, Badlands'de yaşayan Göçebelere odaklanarak oyunun "Lifepath" başlangıç ​​hikayelerinden birine girdi ve ayrıca oyuncuların Night City'de geçirdikleri süre boyunca kullanacakları önemli ateş gücünün bir kısmını sergiledi, kirli ve kirli yakın dövüş silahlarından yüksek teknolojili "akıllı" silahlara kadar.

Cyberpunk 2077'de kargaşaya neden olmanın birçok yolu olacak, ancak bugün odak noktası silahlardı. Oyunda, her biri kendi özelliklerine, yeteneklerine ve dezavantajlarına sahip olan Power, Tech ve Smart olmak üzere üç ateşli silah sınıfı olacak.

Güçlü silahlar en çok bugün sahip olduğumuz silahlara benziyor, ancak en azından bazıları mermileri sektirerek atıcıların normalde ulaşamayacakları hedefleri vurmasını sağlıyor. Teknolojik silahlar elektromanyetik yükler kullanarak mermileri son derece yüksek hızda (temelde raylı tüfekler) ateşler ve duvarları ve kaplamayı delebilir. Akıllı silahlar, güdümlü füze teknolojisini küçük ölçekte kullanır, böylece mermiler, hareket halindeyken bile hedefleri gerçek zamanlı olarak takip edebilir.

Sınıfların yanı sıra, silahlar da yaygın ve alışılmadıktan nadir ve efsaneye kadar farklı nadirliklerde gelecek ve güçleri buna göre artacak. Efsanevi silahlar, oyundaki başka hiçbir silahın sunamayacağı benzersiz yeteneklere sahip olacak, ancak aynı zamanda elde edilmesi çok zor olacak.

Silahlar, iki tür modifikasyonla daha fazla ayarlanabilir: Dürbünler ve susturucular gibi, onlara belirli özellikler veya yetenekler sağlayan ekler ve hasar, doğruluk ve ateş hızı gibi silah istatistikleri üzerinde doğrudan etkisi olacak yazılım modları.

Oyuncular ayrıca, çivili yarasalardan termal katanalara kadar çeşitli yakın dövüş silahlarına ve Monowire (orada Johnny Mnemonic'in tonları) ve çok uzun zamandan beri ilk Cyberpunk 2077 teaser'ında görünen "Mantis Blades" gibi bazı egzotik siber yazılımlara erişebilecekler. önce.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım'da piyasaya sürülme yolunda ilerliyor. CD Projekt ayrıca Johnny Silverhand'ın grubu Samurai'den A Like Supreme adlı yeni bir parça da düşürdü.