Cyberpunk 2077 Çeteleri Kendi Bölgeleri ve Tarzlarıyla Geliyor

Cyberpunk 2077 Çeteleri Kendi Bölgeleri ve Tarzlarıyla Geliyor

Night City Wire'ın son bölümü Cyberpunk 2077 çeteleriyle yüzleşiyor.

Cyberpunk 2077'de Night City'de koşturan bir sürü çete var ve Night City Wire'ın son bölümü bize dinamiklerine ilk derinlemesine bakmamızı sağladı. Aşağıdaki videoya göz atın ve Night City'nin çete savaşı hakkında daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Sunuma göre, çetelerin hiçbirine katılamayacaksın (bu, dolabımın yarısı Mox'lardan ödünç almışım gibi göründüğü için utanç verici), ancak onlarla belirli Gece Şehri bölgelerinde karşılaşacaksın ve sen onlar için bazı işler yapabilir. Unutmayın, "NC, arkadaşsız geçmenize izin veren bir şehir değildir."

Cyberpunk 2077 görev yöneticisi Mateusz Tomaszkiewicz, The Gamer'a bu çetelerle etkileşim hakkında konuştu. "Bazen bazı çete üyeleri tarafından bir tamirciye verilen işleri alacaksınız. Yani aralarındaki bu dinamikle uğraşıyorsunuz, ancak gerçekten tarafları zorlamayacaksınız - daha çok yerel güç gruplarını değiştirecek konserler yapmak daha çok , tüm şehirdeki devasa güç gruplarını değiştirmek yerine, "diye açıklıyor Tomaszkiewicz.

Bir çete ile kavga etmeye başlarsanız, gelecekte onlar için çalışamayacaksınız, ancak kin tutabilirler. Tomaszkiewicz, "İçeriğimizin çoğu özel yapımdır, elle uyarlanmıştır, bu nedenle gerçekten belirli bir arayış ve duruma bağlıdır" diyor Tomaszkiewicz. The Witcher 3 gibi, kararlarınızın kısa vadeli ve uzun vadeli sonuçları olduğunu unutmayın, bu nedenle arkadaşlarınızı akıllıca seçin.

Arkadaş seçeneklerinize göre, Night City'de epeyce çete var: siber yazılım toplama Scavs, krom emici Maelstrom, onur odaklı Valentinos, Second Amendment takıntılı 6th Street Gang, gizemli Voodoo Boys, Mutlak birim Hayvanlar, karaborsa pazarlığı yapan Tyger Claws ve kadın odaklı Moxes. Night City'den geçerken hepsiyle karşılaşacaksınız, bu yüzden boynunuzu koruyun.

Her çetenin kendine özgü açık stilleri, iş ilişkileri ve ideolojileri vardır. Tomaszkiewicz ayrıca, çetenin çoğu açıkça kültürel geçmişe dayanan bölümlerinde gezinmeyi tartışıyor. "Farklı kaynaklardan olabildiğince çok fikir almaya ve bunu tasarımlarımıza ve çeteler üzerindeki çalışma şeklimize dahil etmeye çalışıyoruz" diye açıklıyor.