Cep telefonunuzda Project xCloud'u oynamak için yeni bir Xbox oyun kumandası tasarladı

Cep telefonunuzda Project xCloud'u oynamak için yeni bir Xbox oyun kumandası tasarladı

Sevimli denetleyici ile Project xCloud'u telefonunuzda oynamayı kolaylaştırın

Resmi olarak lisanslı bir Xbox mobil denetleyicisi, Xbox'ın oyun akışı hizmeti olan Project xCloud'u telefonunuzda oynamanızı kolaylaştıracaktır.

8Bitdo tarafından yapılan (ilk olarak The Verge tarafından tespit edilen) SN30 Pro Gamepad, Android telefonlarla çalışacak, Bluetooth özellikli ve 18 saatlik bir pil ömrüne sahip. Aynı zamanda kullanışlı bir klips ile birlikte gelir, böylece akıllı telefonunuzu denetleyicinin üzerine kolayca yerleştirebilirsiniz. Ön siparişler zaten 21 Eylül 2020'de piyasaya sürülecek olan denetleyiciyle Amazon'da yayında.

Ayrıca düğmeleri yeniden haritalama ve ayrıca bunlardan daha hızlı yanıtlar için tetikleyicileri ayarlama yeteneğine de sahiptir. Evet, bu denetleyici Gears 5'i hareket halindeyken (veya şu anda evin etrafında) oynarken mümkün olan en hızlı tetiğe sahip olmanızı sağlar.

Kontrolörün tasarımı 8Bitdo'nun SF30 PRO gamepad'ini alan oyuncular tarafından tanınabilir. Resmi Xbox markası da dahil olmak üzere bazı belirgin farklılıklar olsa da, iki kontrolörün şekli de her ikisinin de Bluetooth'u desteklemesi gerçeğine oldukça benziyor.