Call of Duty Warzone'un Hikayesi Yeni Unlockable Cutscene'de Sarılıyor

Call of Duty Warzone'un Hikayesi Yeni Unlockable Cutscene'de Sarılıyor

 

Call of Duty Warzone'un Hikayesi Yeni Unlockable Cutscene'de Sarılıyor

Warzone'un son görevi burada ve nükleer planını tamamlıyor.

 

Görünüşe göre Call of Duty Modern Warfare'ın Warzone hikayesi The War Room'un son bölümü ve bununla birlikte oyunun nükleer olay örgüsünün nihai sonucunu detaylandıran yeni bir ara sahne yayınlandı. Nihayet bu destanın nasıl bittiğini görmenin zamanı geldi; operatörler başarılı olacak mı, yoksa durum tam anlamıyla nükleer mi olacak?

 

Call of Duty Warzone'un Hikayesi

 

Bu sahneye ilk erişen YouTuber Geeky Pastimes'tı, ancak bunu yapmak için profesyonel bir oyuncu olmanıza gerek yok. Bu son sahneye erişmek için, oyuna en son eklenente şu anda mevcut olan her bilgi parçasını toplayarak kilidini açmanız gerekecek. Her oyun için yalnızca bir parça bilgi kazanabilirsiniz, bu yüzden toplarken bunu aklınızda bulundurun. Toplamda beş adet istihbarat var.

 

Warzone'un hikayesinin son bölümü, nükleer füze fırlatmanın geri sayımı giderek azalırken, Verdansk'taki Victor Zakahev avının finalini getiriyor. Beş istihbaratın tümünü topladıktan sonra, ana menüye dönün ve son sahneye erişmek için görevler sekmesini kullanın.

 

Warzone'un hikayesinin dramatik bir sonucu gibi görünen son ara sahne, tüm ana Modern Warfare operatörlerinin Victor Zakahev'i Bunker # 10'un içinden bir nükleer füze fırlatmasını engellemek için kuşatma başlatmasıyla başlıyor. Kaptan Price, arapsaçı dolaşırken iyi bir atışla onu etkisiz hale getirebilir. Price daha sonra Zakahev'i bitişikteki iskeleden atarak onu ölüme yolladı.

 

Call of Duty'de neler olacak?

 

Saatin tehlikeli bir şekilde düşmesiyle, Kaptan Price, Nikolai'nin sağladığı kodları kullanarak füze fırlatmasını durdurabilir ve günü tam zamanında kurtarabilir. Kaptan Price eski arkadaşı Soap Mactavish ile sohbet ederken, sahne, Modern Savaş operatörlerinin barajın tepesinden Verdansk'a bakmasıyla kapanıyor. Bu sahneyle, Warzone'un hikayesinin şu anki eğrisi kapandı - Call of Duty'nin battle royale oyunu için daha fazla hikaye öğesi planlanıp planlanmadığını beklemek ve görmek zorundayız.