Call of Duty: Warzone'da buzun altında gizlenen bir şey mi var?

Call of Duty: Warzone'da buzun altında gizlenen bir şey mi var?

Call of Duty: Warzone oyuncuları Verdansk'ın tepesindeki donmuş baraj suyunun altında görünen devasa, yavaş hareket eden bir gölgeyi araştırıyor. Hiç kimse gölgenin ne olduğundan emin değil, ama çok fazla teori var.

12 Haziran'dan itibaren oyuncular, hem canlı maçlarda hem de maç öncesi lobide beklerken gizemli karanlık lekeyi fark ettiler. Denizaltı şeklindeki bir gölge, buzdaki farklı noktalardan başkalarına doğru hareket ederken görülebilir. Helikopterlerde, yakındaki çatılarda ve buzun üstünden oyuncular tarafından kaydedildi, bu da bir hatadan daha fazlası gibi görünmesini sağladı.

 

Bazıları gölgenin bir denizaltı olduğunu düşünüyor, ancak bu birkaç açık soruyu ortaya çıkarıyor, örneğin: Donmuş bir gölde neden bir denizaltı var? Bazıları, bir denizaltının bu kadar küçük bir su kütlesine sığamayacağına işaret etmek için 'efsane avı' videoları oluşturacak kadar ileri gitti. Denizaltıların rezervuarlara yerleştirildiğini hiç duymadığımı itiraf edeceğim, ancak suda bir şey var gibi görünüyor. Nesne buzdan aşağıya doğru hareket ediyor gibi görünüyor, yukarıdan bir gölge değil.

 

Bununla birlikte, daha az komplocu bir teori, bunların sadece düzensiz gölgeler olduğudur. 'Denizaltılar', kayalardan ve dağlara girme alışkanlığına sahiptir, bu da denizaltıların tipik olarak yaptığı bir şey değildir. Diğer bir teori ise gölgelerin, harita üzerinde uçmadan önce (bir sebepten ötürü) toprağın altında yumurtlayan Sezon 4'te yeni bir özellik olan arz kıyıcılar olmasıdır.

 

Warzone'un 4.Sezonuna kadar bir dizi yeni alay ve oyun içi etkinlik gerçekleşti ve bazıları gölgenin yaklaşmakta olan büyük bir harita değişikliğiyle bağlantılı olabileceğine inanıyor.

Reddit'e kullanıcı Obiwandkinobee yazdı, "Ne olacağı ilginç. "Kim bilir, bu subayın devreye girdiği yer olabilir. Belki de okyanusa akıyor."

 

Gölge kırmızı bir ringa balığı veya tamamen kasıtsız olabilirken, oyuncular barajın yaklaşmakta olan bir yamada patlayacağına inanıyorlar. Sezon 4 güncellemesinden sonra, Warzone menüsü taşan barajın tamamen kırıldığını göstererek değişti. Baraj şu anda oyunda donuyor.

Bazı teoriler denizaltı tahminlerinden daha tuhaf ve daha karmaşıktır. Oyuncular ayrıca bazen denizaltının geçtiği yere yakın olan buzun altından garip bir mavi ışık fark ettiler. Birkaç kişi ışığın Call of Duty'nin uzun süren zombi modundan Element 115 veya yaklaşmakta olan bir hikayeye dönüşecek bir nükleer reaktörden gelen ışık olduğunu öne sürdü.

 

Bir oyuncu gölgeyi Mart ayında barajın derinliklerinden gelen duyulabilecek garip çığlıklar ve ulumalarla birleştirerek daha doğaüstü bir şeyin gerçekleştiğini ima ediyordu. Uluyan haritanın diğer kısımlarında da duyulabilirdi.

 

Redditor Santacos2552, "Bu, geçen sezon barajda yaptıkları çığlıklar ile birleştiğinde, barajın Warzone'un geleceğinde önemli bir rol oynayacağını düşündürüyor." "Haritaya su basacak ve bizi başka bir yere taşınmaya zorlayacak mı? Sadece şehir merkezinin her tarafındaki kanalları dolduracak mı? Tüm baraj alanını yıkacak, oynanamaz hale getirecek mi? 0 cevabım var, ama bulmak için heyecanlıyım dışarı wtf devam ediyor. "

 

Ya bir hayaletse? Yoksa bir hayalet denizaltısı mı? Başka biri bunun bir tren olduğunu düşünüyor. Yoksa bir hayalet treni mi? Evet, muhtemelen bir hata, ama spekülasyon yapmak daha eğlencelidir ve asla bilemezsiniz: bazen fan teorileri kendini gerçekleştirir.