Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Haftalarca süren satışlardan sonra Activision, Call of Duty 2020 unvanını açıkladı

Aylar süren söylentilerin ve son haftalarda sürekli olarak yaşanan alayların ardından Activision, Call of Duty 2020'nin Call of Duty: Black Ops Cold War olacağını açıkladı.

Call of Duty: Black Ops Cold War'daki hikayeyi şekillendirecek jeopolitik olayların canlı aksiyon kurgusunu 'Know Your History' adlı yeni fragmanda görüyoruz. Açıkçası, aslında herhangi bir oyun görüntüsü veya sinema alamıyoruz, ancak bu, fısıltılar ve teaserlardan başka şeyden sonra Activision'ın ilk resmi duyurusu. Aynı şekilde Call of Duty: Black Ops Cold War için daha büyük olan "dünya çapındaki açıklamanın" 26 Ağustos'ta tam bir hafta sonra gerçekleşeceği açıklandı.

Son raporlar, Call of Duty: Black Ops Cold War'un Ekim ayında veya Kasım başında piyasaya sürüleceğini ve yeni bir Call of Duty: Warzone haritası, yeni bir zombi modu ve kendi başına tam bir kampanya tanıtacağını iddia ediyor. Şu anda haritada görünen Warzone Black Ops tanıtımlarını burada görebilirsiniz:

İlk fragmanda görülen üzücü görüntülere bakılırsa, yeni başlığın hikayeye dayalı sağlam bir kampanyaya sahip olduğuna şüphe yok. Fragmanın altındaki açıklamada "Geçmişinizi bilin veya tekrar etmeye mahkum olun" yazıyor.

Hala bilmediğimiz şey, Call of Duty serisindeki bir sonraki bölümün PS4 ve Xbox One için son bir kuğu şarkısı olarak mı çıkacağı yoksa bunun yerine PS5 ve Xbox Series X için bir çapraz gen sürümü mü yayınlanacağı. Biz Bunu ve daha fazlasını öğrenmeyi umarak, bu ayın sonlarında dünya çapında yayınlanacak - bizi izlemeye devam edin.