Call of Duty 2020: Activision'un "Red Door" Listesindekiler

Call of Duty 2020: Activision'un "Red Door" Listesindekiler

Hiçbir şey doğrulanmadı, ancak artan kanıtlar Call of Duty 2020 alfa'nın geldiğini gösteriyor.

2020 için yeni bir Call of Duty oyununun resmen yolda olduğunu biliyoruz, ancak alışılmadık bir şekilde, Temmuz ayında olmamıza rağmen Activision hala açıklamamıştır. Ancak, bu yılki Call of Duty'e gerçekten bağlı olabilecek yeni, habersiz bir Activision atıcı için bir Microsoft Mağazası listesi ortaya çıktı.

Listeye göre, PC Gamer'a göre geçen ay PlayStation seri veri tabanı SerialStation'da görülen Red Door oyunu. Eşlik eden içerik kimliği ayrıca Activision konuyu kamuya açıklamamış olsa da Call of Duty 2020 alfa'nın geldiğini göstermektedir. Benzer bir liste Microsoft mağazasında göründü.

Microsoft girişi, 26 Temmuz itibariyle henüz yayınlanmamıştır. Bu, teaser olarak canlı yayınlanması amaçlandığını gösterebilir. Ancak oyun hakkında çok az şey ortaya koyuyor, Activision yayıncı dışında, Xbox One'da yaklaşık 82 GB ağırlığında, Olgun olarak derecelendirildi ve bir çeşit nişancı olacak (ne tür belirsiz olsa da). Oyunun açıklaması da belirsiz: "Birden fazla gerçek var. Cevap aramaya giderseniz, her şeyi sorgulamaya hazır olun ve hiçbir şeyin aynı olmayacağını kabul edin, Red Door sizi bekliyor, adım atmaya cesaretiniz var mı?"

Red Door'un Call of Duty 2020'ye bağlı olduğuna dair resmi bir onay yoktur. Ancak, Activision yayıncı koltuğunda otururken ve The Red Door'un önceki Call of Duty - The Rolling Stones'ın "Paint it Black, "Black Ops 3 tanıtım fragmanında kullanılan şarkı sözlerine kırmızı bir kapı referansı ile başlıyor - muhtemelen ikisinin bir şekilde ilişkilendirilmiş olması.

Normalde Activision, Call of Duty başlıklarını Mayıs ayında açıklar ve bir sonraki E3 vitrini sırasında bir oyun ortaya çıkarır. Ancak 2020, artan koronavirüs pandemisi tarafından bozulduğunda, Call of Duty 2020'nin tanıtımı bu yıl biraz sıra dışı görünüyor. Call of Duty oyunlarının çoğu Ekim ve Kasım ayları arasında gelir, bu nedenle Activision'un bu yılki girişiyle ilgili resmi bir şey henüz açıklamaması gariptir.

Call of Duty 2020 bu sene hala ne zaman ve hangi platformlar için belirsizliğini koruyor. Profesyonel bir Call of Duty oyuncusuna göre, bu yılın girişi Black Ops stüdyosu Treyarch tarafından geliştiriliyor ve oyuncuları zamanında Soğuk Savaş'a geri götüreceği bildiriliyor.