Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-STAR 2019’da Açıklanacak

Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-STAR 2019’da Açıklanacak

Black Desert Mobile’ın gelmesiyle birlikte, oyuncular Black Desert evrenine ücretsiz olarak giriş yapabiliyor. Black Desert ekibi herkesin heyecanla beklediği birçok yeniliği ve gelecekte oyuncuları nelerin beklediğini G-Star 2019 ve sonrasında gerçekleştirilecek Pearl Abyss Connect 2019’da açıklayacak.

 Maceracılar için Black Desert Türkiye ve MENA'da düzenlenen özel etkinliklere katılmanın tam zamanı! Oyunun ücretsiz oynanabilmesiyle birlikte, Pearl Abyss'in yeni projelerini 14 Kasım 2019'daki G-Star 2019 etkinliğinde duyurmasını heyecanla beklerken, özel öğeler de Maceracılar için hazırlanmaya devam ediyor. Özel ödüllerle dolu etkinlikler bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA’da.

Black Desert evrenine girmek için Black Desert Mobile’ı deneyin

Maceracılar artık Black Desert Mobile ile ücretsiz olarak Black Desert Türkiye ve MENA’nın tadını doyasıya çıkarabilecek! Mobil sürüme yeni başlayan veya hali hazırda oynayan Maceracılar herhangi bir satın alma yapmadan Black Desert Türkiye ve MENA deneyimini yaşayabilecek. Maceracılar, 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak sınırlı sayıdaki kalıcı erişim kodlarını Black Desert Mobile'ın resmi internet sitesini ziyaret ederek ve kayıt olarak bu fırsattan yararlanabilecekler.

Muhteşem sürprizler ile Pearl Abyss G-Star 2019’da

Kore'nin en büyük oyun zirvesi G-Star 2019’a sayılı günler kaldı. Pearl Abyss'in G-Star'da açıklayacağı yeni projeleri için beklentiler de artıyor. Heyecan, 27 Kasım 2019 tarihine kadar gerçekleşecek Pearl Abyss Connect 2019 Kutlama Ödülleri etkinliği ile Black Desert Türkiye ve MENA'da devam edecek. Maceracılar, bu dönemde her gün oyuna giriş yaparak Shakatu’nun Lüks Kutusu, Kamasylve Kutsaması ve Shakatu’nun Nişanı gibi çeşitli oyun içi eşya ödüllerinin sahibi olabilecek. Maceracılar ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA’ya gelen tatlı cazibeleri keşfetmeye başlarken 20 Kasım 2019'a kadar canavarları alt eden, balıkçılık yapan veya toplayıcılıkla uğraşan Maceracılar, [Etkinlik] Çikolata Çubuğu Kutusu dönüştürülebilen, [Etkinlik] Çikolata Çubuğu ve [Etkinlik] Ambalaj Kağıdı elde etme şansına sahip olacaklar. Ayrıca Maceracılar bu ödülleri Meydan Okuma (Y) tamamlanarak oyun süresine bağlı olarak da kazanabilecek.

İkinci yıl dönümü etkinlikleri geliyor

Black Desert Türkiye ve MENA’nın ikinci yıldönümüne 30 gün kaldı. Yaklaşan yıl dönümü kutlamaları kapsamında 13 Kasım 2019 tarihine kadar özel bir etkinlik gerçekleşecek. Maceracılar ikinci yıl tebrik videoları çekerek [Etkinlik] Değerli Paket (7 gün) kazanmak için resmi internet sitesinin duyurular kısmındaki direktifleri takip edebilir. Kazananlar ayrıca 500’er İnci’nin de sahibi olacak.