Avengers Oyununun Savaş Tablosu Ortaya Çıktı

Avengers  Oyununun Savaş Tablosu Ortaya Çıktı

AIM'nin iğrenç dev başlı lideri, Avengers'ı çerçeveleme çabasının arkasındaki beyindir.

Avengers Savaş Masası akışı, Crystal Dynamics'in yaklaşan süper kahraman oyunu hakkında daha fazla ayrıntı verdi ve merkezi kötü adamı özetleyen büyük bir hikaye ortaya koydu. Sunum ayrıca özelleştirme seçenekleri ve Thor'a derinlemesine bakış da dahil olmak üzere birçok oyun detayını paylaştı. Ayrıca, oyunun görevler arasında nasıl yapılandırılacağını ve işbirlikçi oynamak için çevrimiçi olarak başkalarıyla nasıl katılabileceğinizi de görmeliyiz. Bu, yıkıcı bitirme hareketlerini birlikte gerçekleştirme yeteneğini içerir.

 

MODOK

 

Yeni fragmanda detaylandırıldığı gibi, kahraman Kamala Khan (diğer adıyla Bayan Marvel), Dr.George Tarleton tarafından kurulan bir organizasyon olan AIM'in vaatlerine güvenmiyor. Khan, AIM'in insanlar üzerinde deney yaptığına ve Avengers'ı çerçevelediğine inanıyor. Bir noktada, fragman da AIM'in "İnsanlık dışı enfeksiyonu"' tedavi etmek istediğinden bahsediyor ve komik hayranlar Kamala'nın kendisinin bir İnsanlık dışı olduğunu tanıyabiliyorlar.

 

 

Daha sonra videoda Tarleton, Kamala ile yüzleşiyor ve onu kendi tarafına almaya çalışıyor, ancak reddediyor. Fragman sonunda, Tarleton muazzam kafası ve mekanize hoverkraftıyla tamamlanan Supervillain MODOK oldu.

 

Thor Oynanışı

 

Khan, dağılmalarının ardından Avengers'ın izini sürerken, hikaye kampanyasını ilerletecek ve kahramana özgü görevlerin kilidini açacaksınız - belirli bir oynanabilir karakter etrafında dönen tek oyunculu hikaye görevleri. Akış sırasında, Thor'u merkez alan "Once a Avenger" adında bir kahraman görevi görmeliyiz.

 

Görev, Thor'un AIM botlarına karşı savaşmasıyla başlar. Gök gürültüsü tanrısı, imzalı çekiç Mjolnir'i kullanır ve düşmanları yakın dövüş saldırılarıyla vurmak veya uzaktan düşmanlara saldırmak için fırlatabilir. Crystal Dynamics, savaş çok yönlülüğünün Thor'un güçlü yönlerinden biri olduğunu söylüyor; ağır ve hafif saldırı kombinasyonlarını birleştirebilir, havada uçabilir ve düşmanlara yağmur yağabilir.

 

Görev boyunca, Thor, daha büyük bir botu indirmeye yardımcı olan Hulk ile buluşuyor. Iron Man ayrıca oyun klibinin sonuna doğru savaşa katılır ve yardımı ile üç Avengers büyük AIM botunu yok edebilir ve görevi başarıyla tamamlayabilir.

 

Özelleştirme, Teknoloji Ağacı ve Kahramanca Hareketler

 

Sunum daha sonra özelleştirme seçeneklerini araştırmaya devam etti. Bir teknoloji ağacı, Yakın Dövüş, Menzilli, İçsel Yetenek ve İçsel Aşırı Yük için dallar gösterdi. Örneğin Thor'un kilitlenebilir yeteneklerinden biri, çekici Mjolnir için manuel hedeflemeydi. Teknoloji ağacınızın kilidini açmaya ek olarak, saldırıların yükseltilmiş veya alternatif sürümleri için beceri kilidini de kullanabilirsiniz.

 

Gear, Perks ve Artifacts daha fazla özelleştirme sunar. Bunlar arasında, plazma ve Gamma gibi saldırılarınızın görünümünü ve gücünü değiştirebilecek saldırı meraklıları ve düşmanları küçültmek gibi özel efektler bulunur. Sunum, emotelerin yanı sıra kahramanlar için ünlü görünümlere dayanan düzinelerce kıyafet vaat etti. Satıcı Chastity McBride'dan yeni kozmetik ürünleri satın alacaksınız. Bazı kıyafetlerin kilidini açmak için Iconic Mission zincirleri gerekirken, diğerleri yalnızca ücretli içerik olarak açılabilir.

 

Özelleştirme bölümü ayrıca üç çeşitte bulunan Kahramanlık Hareketlerini de araştırdı: Saldırı, Destek ve Ultimate. Saldırı en hızlı şarj olur ve hatta birden fazla şarj depolayabilir ve aslında güçlendirilmiş saldırılardır. Kamala'nın büyük bir boyuta büyüdüğünü gördük, Iron Man bir göğüs itici ve Black Widow'un "Widow's Bite" mermisini kullanıyor. Destek, Saldırıdan daha uzun sürer ve ekip üyelerine efekt verir. Örneğin Thor'un yakındaki takım arkadaşlarına geçici olarak dokunulmazlık kazandırması. Son olarak, Ultimate yetenekleri en fazla şarj süresini alır ve en güçlü olanlarıdır. Yine Thor'u örnek olarak kullanarak, sunumda başka türlü kırılmaz bir kalkanı ortadan kaldırmak için Bifrost'un gücünü kullandığını gösterdi.