Astralis Grubu, Lunar ile 3 Yıllık Bir Anlaşma İmzaladı!

Astralis Grubu, Lunar ile 3 Yıllık Bir Anlaşma İmzaladı!

Astralis, Future FC ve Origen gruplarına bağlı olan Astralis Grubu, banka uygulaması olan Lunar ile 3 yıllık bir anlaşma imzaladı.

Bu ortaklık markalı bir alışveriş kartını ve Lunar bankacılık uygulamasını kullananlar için dijital içerikleri içeriyor.

Bu ortaklığın detayları tam olarak bilinmese de, basın haberlerinden gördüğümüz kadarıyla;

“Bu üç yıllık anlaşma aslında Astralis için ‘ticari bir değeri işaret ediyor’ ve Lunar’ı da İskandinva olan Astralis Grubu ile değerli bir finansal ortak yapıyor.”

Uyum Müdürü ve Kurucu Ortak Jakob Lund Kristensen, şu sözleri etti;

“E-spor büyüyen bir oluşum, dünyanın farklı yerlerinden takipçileri var ve bizim iyi olduğumuz bir diğer konu ise dijital ortama yabancı olmayan bir nesile ulaşım kolaylığımız. Lunar gerçekten bankacılıkta farklı bir oluşum, oyunlar ve dijital eğlence konusunda bizim stratejimizle aynı çizgide ilerliyor ve bizim hedef kitlemize hitap ediyorlar.”

Lunar uygulamasını kullananlar için özel bir içerik söz konusu;

“Eğlence sektörünün geleceği ile bankacılık sektörünün geleceğinin ortaklığının kamera arkası görüntülerini ve röpörtajlarını izleyebilecekler.”

Bu anlaşma aynı zamanda, Astralis Grubu’nun Counter Strike: Global Offensive markası olan Astralis’i de kapsıyor.

Lunar’ın İcra Kurulu Üyesi ve Kurucusu olan Ken Villium Klausen ise şu sözleri etti;
“Astralis Grubu ve Astralis takımı ile kurduğumuz yeni ortaklıkla birlikte, bankacılığı ve eğlenceyi birleştiriyoruz ve takipçiler için yeni bir deneyim sunuyoruz. Bu kapsamlı hareketi, kullanıcılarımız için yapıyoruz. Astralis ile olan ortaklığımız, finansal olarak gerçekten harika bir uygulama yaratmamız ve kullanıcılarımızla yeni yollarla bağ oluşturmak için gerçekten önemli bir adım.”

Belki de bu olay bize Astralis Grubu rekabet ettiği bu mecralarda, aböyle özel isimleri kendi çatısı altında toplayıp, anlaşmalar yapabileceğini göstermek istedi. Espor dünyasına adım atan sadece birkaç finansal servis şirketi var, Lunar da bunlara katılmış oldu. Sadece forma giymekle kalmadı ve espor dünyasına fazlasını getirmiş oldu.