Among Us: Zeplin Haritası Online

Among Us: Zeplin Haritası Online

 Among Us: Zeplin Haritası Online

 

Yeni Among Us harita, birkaç ay süren alayların ardından şimdi yayında. Among Us yepyeni bir harita olan Airship şu anda hazır. Harita ilk olarak 2020'nin sonlarında yayınlandı ve denemek için bir dizi yeni görev ve oyuncu arkadaşlarınızı kandırmanın yeni yollarını sunuyor.

 

Bu haritada farklı başlangıç ​​odaları mevcut ve yeni haritanın yanı sıra, korsanlığı azaltmaya ve herkesin oyunun davranış kurallarına uymasını sağlamaya yardımcı olacak bir "ön hesap sistemi" de olacak.

 

Görevler arasında çöplerin atılması ve mücevherlerin temizlenmesi yer alır, ancak yine de haritada gizlice dolaşırken ve yalnız olduğunuzda sizi öldürmeye çalışırken sahtekarlara dikkat etmeniz gerekir. Fragman sırasında birisinin lazer vizyonuyla ikiye bölündüğünü görüyoruz. Onları bıçaklamaktan biraz daha az sinsi, ama çok komik.

 

Ayrıca, bu sefer başladığınız odayı da seçebilirsiniz, bu, arka arkaya birkaç kez oynarsanız maçları tazelemelidir. Eklenen hareketli platformlar ve merdivenlerle hareketlilik değişti ve InnerSloth, haritanın yanı sıra oyuna yeni bir davranış kodu da ekledi. Bu, uygunsuz hareket eden oyuncuları rapor etmenize izin veren yeni hesap sistemiyle birlikte gelir. Buna hile yapan, başkalarını taciz eden, uygunsuz bir isim kullanan veya sohbet sırasında uygunsuz bir şey söyleyen kişiler de dahildir ve yasaklar kalıcı veya geçici olabilir. Gelecekte, bir sanat tarzı revizyonu ve daha büyük lobiler dahil olmak üzere daha fazla değişiklik olacak.

 

Halihazırda düzeltilmiş olanlar da dahil olmak üzere, InnerSloth'un bildiği birkaç hata var. Bazı istenmeyen sarsıntıları ve aşırı yüklenmiş sunucuları içerirler.


Airship, PC ve mobil cihazlarda çapraz oynamayı destekleyen oyun ile  Among Us ücretsiz bir eklentidir ve ayrıca geçen yıl piyasaya sürülen Nintendo Switch sürümünde çapraz oynayabilirsiniz. Bu, sosyal olarak uzaklaşmaya devam ederken arkadaşlarınızla oynamak için mükemmel bir oyun haline getirir ve birbirinizle alay etmek için Discord gibi bir ses programı kullanırsanız daha da iyi hale gelir.