Among Us Modu'da 4 Yeni Rol

Among Us Modu'da 4 Yeni Rol

Among Us Modu'da 4 Yeni Rol

 

Demek Among Us akıl oyununda ustalaştın. Kimin bir sahtekar olduğunu sadece bir klavyenin seğirmesi veya sesli aramadaki tembel tereddütle anlayabilirsiniz. Öyleyse, yeni Among Us modu sayesinde dört yeni rolle karışıma biraz kaos fırlattığın zamanla ilgili.

 

Hunter101'in Ekstra Rolleri modu (Eurogamer sayesinde Github aracılığıyla edinilebilir), karışıma dört yeni sınıf ekleyerek mürettebat / sahtekar dinamiğini karıştırıyor. Sağlık görevlisi, herhangi bir oyuncuya yenilmezlik kalkanı verebilir ve ölüm nedenine dair ekstra içgörü kazanır. Memurlar, şüpheli sahtekarları kovalayıp infaz edebilirler, ancak masum birini öldürmeye kalkarlarsa kendileri öleceklerdir.

 

Bu arada mühendisler, haritanın herhangi bir yerinden oyun başına bir acil durumu uzaktan onarabilir ve bu sinsi havalandırma deliklerine erişebilir. Ancak yıldızın Joker olması gerekir - ekibin geri kalanını gemiden indirmeye ikna edebilirlerse oyunu anında kazanan bir kaos ajanı.

 

Jeremy Peel'in belirttiği gibi, Among Us temelde zaten bir tahta oyunu. Bu modla ilgili sevdiğim şey, bu düşünce çizgisini Coup gibi aldatma oyunlarına doğru çekmesi, roller ve ilişkiler ağını karmaşıklaştırması, onu politikacılar için doğal bir uyum haline getiren oyun türünü kolaylaştırması.

 

Ekstra Roller, belirli bir lobideki herkesin modu yüklü olduğu sürece resmi sunucularda çalışır: kurulum yeterince kolaydır, burada tam talimatlar ve birlikte oynayacak arkadaşlar arıyorsanız bir anlaşmazlık var. Şimdi, Among Us geçen yılın sonlarında büyük bir bilgisayar korsanlığı sorunu yaşandı ve halen geliştirilme aşamasında olan istismarları engellemek için planlanmış bir hesap sistemi vardı. Yani bu muhtemelen gelecekte değişecek, ancak şimdilik: botlarınızı doldurun.

 

Among Us remiks yapmak için olgunlaşmış durumdayız - ve insanlar ekstra roller veren birkaç modu bir araya getirmeyi başarırken, insanların uygun mod desteğiyle neleri uydurduğunu görmek isterdim.