Among Us: Hava Gemi Haritası Ne Zaman Çıkıyor?

Among Us: Hava Gemi Haritası Ne Zaman Çıkıyor?

Among Us: Hava Gemi Haritası Ne Zaman Çıkıyor?

Among Us Hava Gemisi'nin yeni haritası ne zaman yayınlanacak?

Among Us, 2020'nin en büyük oyun sürprizlerinden biriydi (iki yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen) ve geliştirici Innersloth, orijinal oyunda çalışmaya devam etmek için bir devam filmi planlarını bile iptal etti. Bu, onu yeni içerikle güncellemeyi içerir ve yepyeni bir harita çalışmaktadır. Ama Among Us yeni haritası ne zaman çıkacak?

Among Us oyuncuların bildiği ana harita, tamamlanması gereken görevlerle ve mürettebatınızı öldürmenin birçok yoluyla dolu bir uzay gemisi olan The Skeld'dir. Oyun için başka iki ücretli harita var, ancak çoğu oyuncunun deneyimlediği ücretsiz Skeld haritası. Yakında, bir düzineden fazla oda, yeni görevler, merdivenler ve başladığınız odayı seçme şansı sunan oyunun dördüncü haritası The Airship'i oynayabilecekler.

 

The Airship haritası ne zaman yayınlanacak?


Innersloth, The Airship'in serbest bırakılması için kesin bir tarih, hatta bir ay bile vermedi. Ancak stüdyo, 2021'in başlarında geleceğini söyledi, bu da potansiyel olarak çok yakında burada olabileceği anlamına geliyor. Aralık 2020'deki Oyun Ödülleri sırasında onaylandı.


Görevler arasında çöplerin atılması ve mücevherlerin temizlenmesi yer alır, ancak yine de haritada gizlice dolaşırken ve yalnızken sizi öldürmeye çalışırken sahtekarlara dikkat etmeniz gerekir. Fragman sırasında birisinin lazer vizyonuyla ikiye bölündüğünü görüyoruz. Onları bıçaklamaktan biraz daha az sinsi, ama çok komik.

 

Airship, PC ve mobil cihazlarda çapraz oynamayı destekleyen oyun ile Among Us ücretsiz bir eklenti olacak ve ayrıca geçen yıl piyasaya sürülen Nintendo Switch sürümünde çapraz oynamaya sahip olacaksınız. Bu, sosyal olarak uzaklaşmaya devam ederken arkadaşlarınızla oynamak için mükemmel bir oyun haline getirir ve birbirinizle alay etmek için Discord gibi bir program kullanırsanız oyun daha eğlenceli olabilir.