Among Us Beta Güncellemesi Büyük Değişiklikler Getiriyor

Among Us Beta Güncellemesi Büyük Değişiklikler Getiriyor

Among Us, popüler sosyal kesinti oyunu için büyük vardiyalar vaat eden bir Ekim beta güncellemesi aldı.

 

Among Us, son birkaç ayda muazzam miktarda ilgi ve etkileyici oyuncu sayıları çekmek için görünüşte hiçbir yerden çıkmadı ve geliştirici InnerSloth'un bu oyuna odaklanmasına izin vermek için devam oyununun iptalini ateşledi. Oyunun beta şubesinin bir parçası olarak yeni bir Among Us Güncellemesi mevcut ve oyun için sırada neler olduğunu ortaya koyuyor - bu, diğer şeylerin yanı sıra sahtekarların ve oylamanın nasıl çalıştığına ilişkin bazı önemli değişiklikleri de içeriyor.

 

Among Us oyuncuları oyunun alt dizininde yeni özelliklerin kesinlikle resmi olmayan bir listesini bir araya getirdi. Bunlar, renk körü oyuncular için daha erişilebilir hale getirmek için kablo görevini değiştirmeyi içerir (her bir kabloyu farklılaştırmak için bir renkten ziyade kendi şekline sahip hale getirerek). Bununla birlikte, oyun sahiplerine, oylamayı anonim yapma ve görev çubuğunun yalnızca belirli zamanlarda görünmesini sağlama dahil olmak üzere oyun deneyimini dönüştürmek için daha fazla seçenek sunar. Bu değişikliklerin her ikisi de teorik olarak sahtekarların tespit edilmeden kaymasını kolaylaştırır, ancak bunları kullanıp kullanmayacağına karar vermek sunucuyu oluşturan kişiye bağlıdır. Şu andan itibaren, çoğunlukla klasik deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Birkaç renk körü oyuncu, kabloların değişmesiyle ilgili kafa karışıklığını şimdiden ifade etti ve bir gönderinin en üstteki yorumu: "Kablolar için renk körü desteği harika ama ... ekip renkleri konusunda yardıma ihtiyacım var." Bu beta güncellemesi yalnızca PC'de mevcuttur ve erişmek için oyunun beta şubesine abone olmanız gerekir.