Amazon.com.tr’de ‘Gaming Store’ açıldı

Amazon.com.tr’de ‘Gaming Store’ açıldı

Amazon.com.tr’de ‘Gaming Store’ açıldı

 

Bugünden itibaren, Amazon.com.tr müşterileri konsollardan oyuncu monitörlerine, oyun bilgisayarı donanım ve aksesuarlarından ses sistemlerine, oyun deneyimini geliştirebilecek birçok ekipman ve eğlence ürününe Amazon Gaming Store ile tek çatı altında ulaşabiliyor.

 

Amazon.com.tr bugün yaptığı açıklamayla Amazon Gaming Store’un açıldığını duyurdu. Oyun ve eğlenceye dair birçok ürünü tek çatı altında toplayan kategori, güçlü dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, kulaklıklar, mekanik klavyeler, monitörler ve bilgisayar/konsol bileşenleri de dâhil, oyun deneyimini geliştirmek için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve aksesuarları, tek çatı altında Amazon.com.tr müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 

Amazon Gaming Store’dan alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri HP, Lenovo, MSI, Asus, Samsung, LG, Logitech, AOC, Philips, Corsair, Aerocool, SteelSeries ve Z-Drive gibi popüler markalara ait yüzlerce ürüne 28 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında açılışa özel indirimlerle sahip olabiliyor.

 

Amazon Prime üyeleri, Amazon Gaming Store’da kendilerine özel fırsatlardan hızlı ve ücretsiz teslimat ile faydalanmanın yanı sıra, Prime Gaming ile her ay sevdikleri oyunlarda kullanabilecekleri ücretsiz içeriklerin de tadını çıkarıyor. Amazon Prime üyeleri aylık sadece 7,90 TL karşılığında, sonsuza kadar sahip olabilecekleri ücretsiz indirilebilir oyunlara erişim; karakter seviye yükseltmeleri, oyun içi ganimetler ve güçlendirmeler gibi ayrıcalıklar ve her ay istedikleri bir Twitch yayıncı kanalına ücretsiz abonelik gibi Prime Gaming fırsatlarından faydalanabiliyor.