Ağustos 2020: Switch, PS4, Xbox One, PC İçin Önemli Oyunlar

Ağustos 2020: Switch, PS4, Xbox One, PC İçin Önemli Oyunlar

PC'de Horizon Zero Dawn, Madden NFL 21, Wasteland 3 ve daha fazlasını içeren Ağustos ayında oynanacak en büyük oyunlar.

Bu tatil sezonunda Xbox Series X ve PS5'in yaklaşan lansmanı ve çevredeki vızıltıların öngörülebilir gelecek için endüstri konuşmalarına hakim olması muhtemeldir, Ağustos fırtınadan önce sakin gibi görünüyor. Tabii ki, hem AAA şirketlerinden hem de daha küçük indie stüdyolarından çıkan oyunlar var. Oyunlardan biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout, PS Plus aboneleri için ücretsizdir. Platformdaki 8 milyondan fazla oyuncuyla, kaçırmak istemeyeceğiniz bir şey.

Ufukta, eski PS4'e özel Horizon Zero Dawn'ın bir PC bağlantı noktası da dahil olmak üzere birkaç heyecan verici yeni oyun var (Orada ne yaptığımı gördünüz mü?). Madden NFL Football 21, Wasteland 3, A Total War Saga: Troy ve çok daha fazlası gibi oyunlar da bekleyebilirsiniz. Uzun süredir beklenen Battletoads dönüşünü bekliyorsanız, buna bile sahip olacağız. 2020 gerçekten daha tuhaf olamazdı. İnsanlar evde kaldıklarında, Turbo Tüneli bir kez bile gerçekten yenme şansları oluyor.

PS4, Xbox One, PC ve Switch için hangi oyunların çıkacağına tam bir bakış sağlamak için, aşağıda Ağustos 2020'nin en büyük oyunlarını tamamladık. Bu yıl hala çıkacak oyunlara daha geniş bir bakış için, 2020'deki oyun çıkış tarihleri ​​listemize bakın. Aksi takdirde, daha fazla yeni sürümle güncelleyeceğimizden emin olacağımız için bu makaleyi en geç bu ay boyunca sık sık kontrol edin. ilan edilen tarihler.

Horizon Zero Dawn (PC) - 7 Ağustos

Halen şaşırtıcı bir hareket gibi görünen bir şekilde, Sony nihayet en büyük oyunlarından bazılarını PC'ye getiriyor. Death Stranding Temmuz ayında PC'de piyasaya sürülürken, Horizon Zero Dawn Sony'nin şahsen platforma getirdiği ilk ürün. Başlangıçta PS4 için özel olarak piyasaya sürülen yaklaşan bağlantı noktası, ultra geniş destek, kilitsiz kare hızı, gelişmiş yeşillik fiziği ve gelişmiş yansıma ayrıntıları dahil olmak üzere çok sayıda grafik geliştirmeye sahip. Daha fazla optimizasyon, oyun kumandası yeniden eşleme ve oyun içi kıyaslama aracı için grafik seçenekleri de vardır. Horizon Zero Dawn'ı PC'de denemeyi düşünüyorsanız, 7 Ağustos'ta piyasaya çıktığında Steam'den ve Epic Games Store'dan aldığınızdan emin olun. Horizon Forbidden West'in devam filmi Horizon Forbidden West'in 2021'de PS5 için piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, PC yok O oyun için versiyonu duyuruldu.

Madden NFL 21 (PS4, Xbox One, PC) - 28 Ağustos

Madden NFL 21, Ağustos sonunda mevcut nesil konsollarda çıkacak ve uzun süredir devam eden serinin mekaniğinde çeşitli iyileştirmeler içerecek. Bu yıl, yıldız oyuncular için gelişmiş AI, daha fazla hücum / savunma oyunları ve daha fazla X-Factor yeteneği bekleyebilirsiniz. Oyunun, EA'nın Dual Entitlement programı aracılığıyla mevcut nesil sahipleri için ücretsiz yükseltmelerle birlikte yeni nesil PS5 ve Xbox Series X'e de geleceğini belirtmekte fayda var. Bu, bir sonraki Madden çıkmadan bir yıl sonra oyunu yeni donanımınızda oynadığınız sürece, geliştirilmiş sürümü alacağınız anlamına gelir.

Wasteland 3 (PS4, Xbox One, PC) - 28 Ağustos

Wasteland 3 nihayet 28 Ağustos'ta başlıyor. Pandeminin getirdiği lojistik zorluklar nedeniyle ertelendikten sonra, kadrolu kıyamet sonrası izometrik RPG serisinin en sonuncusu uzun zamandır geliyor. InXile Entertainment geliştiricisi oyunu ilk olarak duyurdu ve 2016'da Fig üzerinden başarılı bir şekilde fon sağladı. O zamandan beri Microsoft'un Xbox Oyun Stüdyoları'nın bir parçası haline geldi, ancak oyun hala PS4'te yayınlanıyor. Oyuncular, araç navigasyonu ve eşli oyun gibi diğer yeni özelliklerin yanı sıra, geçmiş oyunlara göre gelişmiş sıra tabanlı savaş ve daha kaliteli görseller gelebilir.