Acer Predator X27P Oyun Tutkunlarını Çarpıcı Oyun Deneyimi ile Buluşturuyor

Acer Predator X27P Oyun Tutkunlarını Çarpıcı Oyun Deneyimi ile Buluşturuyor

Acer’ın ödüllü monitörü X27’nin yeni modeli Predator X27P, kesintisiz ve üst seviye oyun deneyimini çarpıcı tasarımla birleştirirken, fark yaratan görüntü teknolojilerini oyuncularla buluşturuyor. X27P, 4K çözünürlüklü (3840x2160 piksel) ekranda 144 Hz yenileme hızı ile hareket bulanıklığı olmayan görüntülerin yanı sıra sunduğu derin siyahlar ve capcanlı renklerle oyun severleri etkileyici bir oyun serüvenine davet ediyor. Quantum Dot teknolojisinden yararlanan Predator X27P, Adobe RGB renk alanının %99’unu destekleyerek daha parlak, daha doygun ve daha doğru bir renk gamıyla çok daha canlı görüntüler oluşturuyor. Belirli renklerde ışık yayan nano boyutunda çeşitli tür noktalarla kaplanan bir Quantum Dot filmine sahip monitör, renk saflığını ve etkinliğini artırarak standart monitörlere göre çok daha geniş bir renk gamı sunabiliyor.

 

Acer HDR Ultra teknolojisinden yararlanan X27P, yalnızca gerektiğinde yanacak şekilde her biri ayrı ayrı kontrol edilen 384 adet alandaki gelişmiş yerel LED aydınlatma özelliğiyle yüksek dinamik menzil teknolojisinin izin verdiği en iyi kontrast kalitesini sağlıyor. Bu da karanlık sahnelere sahip oyunlar oynayanlara önemli bir avantaj sunuyor. Yeniden renk üretiminde de farkını ortaya koyan Predator X27P, Delta E < 1 özelliği ile oyuncuların, en gerçekçi renkleri görmelerini sağlayarak içerik geliştiricilerin kullanıcılara sunduğu detayların hiçbirini kaçırmamalarını mümkün kılıyor. VESA certificated Display HDR 1000 teknolojisinin getirisi olarak ortaya çıkan yüksek kontrast oranı ve genişletilmiş renk paleti de oyun atmosferine büyük katkı sağlıyor.

 

  • Acer’ın iF Design 2018 ödüllü oyuncu monitörü X27’nin yeni versiyonu Predator X27P, 4K çözünürlükte 144 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresi sunuyor.
  • VESA DisplayHDRä 1000 teknolojili NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE panel, akıcı ve yırtılma yaratmayan görüntüleri mümkün kılıyor.
  • Coşkulu oyun tutkunlarını hedefine alan Predator X27P’nin Delta E < 1 özelliğiyle en yüksek renk doğruluğu deneyimli oyuncuların ve profesyonellerin hizmetinde.