Phanteks, çift CPU mobosunu destekleyen devasa bir kasa inşa etti

Phanteks, çift CPU mobosunu destekleyen devasa bir kasa inşa etti

Yeni Enthoo Pro 2, sunucu odaklı SSI-EEB form faktörü anakartlarını barındıracak.

Standart bir oyun kutusuna benzeyen - çok büyük de olsa - çift CPU sistemi oluşturmak için kaşınıyorsanız, Phanteks'in ilginizi çekebilecek yeni bir tam kule şasisi var. Bu Enthoo Pro 2 ve tipik olanın aksine muhafaza, büyük SSI-EEB form faktörü anakartları destekler.

Oyun oynamak için, bu ihtiyatlı bir özellik olmaktan çok 'gee-whiz' özelliğidir. Çoğu SSI-EEB anakartı son derece pahalı ve birkaç model Newegg'de 700 dolara satmaktadır. Sonra çift Xeon CPU'nun maliyeti var. Temiz bir kurşun noktasıdır, ancak oyun oynamak ve akış yapmak istiyorsanız, güçlü bir tüketici çok çekirdekli CPU, değer açısından daha iyi bir seçenektir.

Enthoo Pro 2 ayrıca daha yaygın olarak kullanılan (tüketici alanında) E-ATX, ATX, mikro-ATX ve mini-ITX form faktörlerini de destekler. Elbette, bu yükselen şasinin içine bir mini-ITX sistemi inşa etmek, tüm bu boş alanla biraz aptalca görünebilir.

Ne olursa olsun, soğutma bir sorun olmamalıdır. 120mm fanları monte etmek için dağılmış 15 fan yuvası vardır. Ya da 140mm'lik hayranlarla gidebilirsiniz, sadece daha az. Bazı fan bağlantıları sıvı soğutma radyatörleri için kullanılabilir - öndeki 480 mm radya kadar, 360 mm rad yukarı, altta 360 mm rad ve yanda 480 mm rad'e kadar takabilirsiniz .

Ayrıca, 12 adede kadar sabit sürücü (3,5 inç) ve 11 SSD (2,5 inç) desteği ile depolama bölümünde cömerttir.